KONST / Litografier / Färglitografi 16285044
nr 1628 5044
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 1/40, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), landskap. Färglitografi, bildmått: 39x47cm, yttermått inklusive ram: 53x60cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:52:08
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg